cena: 15500 zł Audi A6 Rok produkcji: 2003, Przebieg: 172 351 km, Benzyna
cena: 33000 zł Renault Koleos Rok produkcji: 2008, Przebieg: 138 000 km, Olej napędowy (diesel)
cena: 0 zł Rok produkcji: 0, Przebieg: 0 km,
cena: 0 zł Rok produkcji: 0, Przebieg: 0 km,
cena: 0 zł Rok produkcji: 0, Przebieg: 0 km,
AUDI A6
15500 zł
RENAULT KOLEOS
33000 zł

Usługi

 

Komis samochodów :
 

Zapraszamy do korzystania z szerokich usług naszego autokomisu. 

 

Naszą pasją są samochody, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy pomoc przy sprzedaży samochodów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie   i wychodzimuy naprzeciw jego oczekiwań.

  

Wiemy jak trudno jest rozstać się z ulubionym samochodem, jednak kiedy już taki moment nadejdzie zgłoś się do nas. Przyjmujemy do komisu wszystkie pojazdy i wystawiamy na największych motoryzacyjnych portalach ogłoszeniowych takich jak : Gratka.pl, Mobile.eu, otoMoto.pl, Allegro.pl, Autotrader.pl. itd. Wszystkie ogłoszenia wystawiane są całkowicie bezpłatnie, zapewniamy również bezpłatny parking oraz brak dodatkowych kosztów. Samochód jest cały czas do Twojej dyspozycji, wystarczy jeden telefon, a my przygotujemy go do wydania.

 

Po sprzedaży nasza firma pobiera 2 % prowizji wartości pojazdu. To jedyny Twój koszt!!!   

Całą procedurą związaną ze sprzedażą samochodu zajmują się nasi sprzedawcy, oferujemy również pomoc przy wycenie samochodu, a kupującemu przy załatwieniu wszelkich formalności przy ewentualnym ratalnym zakupie. 

Nie masz czasu zadzwoń do nas, a my zabierzemy Twój samochód z wyznaczonego miejsca do naszego komisu. 

 

Dbając o bezpieczeństwo Twojego samochodu nasza firma zapewnia całodobowy monitoring oraz ubezpieczenie. Dzięki nam możecie Państwo sprzedać swój samochód, oszczędzając czas na długim telefonowaniu i publikacji ogłoszeń w prasie. Działamy profesjonalnie, zdobywając dzięki temu uznanie w oczach klientów.

 

Finansowanie (kredyt, leasing) :
  

Firma Ricardpol ma podpisane umowy z kilkoma bankami i towarzystwami leasingowymi, dzięki czemu oferujemy bardzo dobrą i szybką obsługę w zakresie finansowania zakupionych u nas samochodów. Wszelkie formalności związane z kredytem, leasingiem, klienci załatwiają na miejscu bez konieczności opuszczania naszego salonu. Szeroka gama produktów banków : Pekao, Santander Consumer, Alior Bank, Getin Bank, EFL, Bre Leasing, Getin Leasing pozwala na maksymalne usprawnienie oraz na urozmaicenie naszej oferty kredytowej.

 
 

W częstych przypadkach od momentu podjęcia decyzji o formie finansowania do załatwienia wszelkich formalności dotyczących decyzji o przyznaniu kredytu czas nie przekracza 3- 4 godzin. Taką obsługą klienci są bardzo mile zaskoczeni, a dzięki temu chętnie do nas powracają.

Przekonaj się jakie dajemy Tobie możliwości …

 

Najem bilbordów :

 

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do jak największej liczby klientów jest tzw. reklama zewnętrzna. Dlatego nasza firma pragnie zaoferować Państwu wynajem bilbordów w Tarnowie i okolicach.

Posiadamy kilka bilbordów w bardzo dobrze usytuowanych miejscach (w centum miasta oraz przy głównych drogach), i o różnych wymiarach. W zależności od wielkości reklamy oraz okresu wynajmu cena uzgadniana jest indywidualnie. Przy wynajmie na dłuższy okres możliwość negocjacji ceny.

 

Najem pomieszczeń : 

 

 

Firma Ricardpol posiada również do wynajmu lokale biurowe - handlowe. Lokale znajdują się na parterze oraz pierwszym piętrze.  Pomieszczenia posiadają dostęp do wszystkich medii : klimatyzacja, gaz, prąd, woda, ogrzewanie. Lokale wykonane są w wysokim standardzie oraz mają bardzo atrakcyjne położenie przy głównej drodze w Centrum Miasta. 

Do dyspozycji najemców jest również parking całodobowo monitorowany.


 

 

  

 

 

created by Duonet
ul. Krakowska 101 | 33-100 Tarnów | woj. małopolskie | godziny otwarcia: dni robocze 8.00 - 17.00 soboty 8.00 - 13.00