cena: 15500 zł Audi A6 Rok produkcji: 2003, Przebieg: 172 351 km, Benzyna
cena: 33000 zł Renault Koleos Rok produkcji: 2008, Przebieg: 138 000 km, Olej napędowy (diesel)
cena: 0 zł Rok produkcji: 0, Przebieg: 0 km,
cena: 0 zł Rok produkcji: 0, Przebieg: 0 km,
cena: 0 zł Rok produkcji: 0, Przebieg: 0 km,
AUDI A6
15500 zł
RENAULT KOLEOS
33000 zł

O firmie

Ricard-pol – Luksus niejedno ma imię ... 


Teraz także Ciebie stać na luksusowe auto. Zobacz w jaki sposób możesz stać się posiadaczem auta będącego synonimem prestiżu i fascynacji. Zasiądź za kierownicą samochodu, który przyciąga wzrok ...
Ricard-pol to metafora komfortowych i zachwycających elegancją samochodów. Działamy profesjonalnie, zdobywając dzięki temu uznanie w oczach klientów. Każdy model z naszego salonu to oddzielna historia, to niezwykła opowieść, która mówi: 

Wsiądź … jedź …, podążaj własną drogą …

Dzięki nam możecie Państwo zamienić swój samochód na inny model, oszczędzając czas na długim telefonowaniu i publikacji ogłoszeń w prasie. Różnorodność modeli daje pewność, że każdy wielbiciel samochodów z temperamentem znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Albo znajdziemy drogę, albo ją wytyczymy - to słynne zdanie Hannibala, antycznego wodza przyświeca naszej działalności. Przekonaj się jakie dajemy Tobie możliwości …

  

Najważniejsze informacje o naszej firmie 

  

Właściciel firmy Ricard-pol  prowadzi działalność gospodarczą nieprzerwanie od roku 1978 w zakresie handlu, produkcji i usług . W 1994 roku po zakupie i adaptacji obiektów firma rozpoczęła działalność w Tarnowie przy głównej ulicy Krakowskiej 101. w tym czasie nasza firma prowadziła jeden z najprężniej rozwijających się auto komisów w ówczesnym województwie tarnowskim, efektem tego rozwoju na rynku była decyzja o  sprzedaży samochodów marki Hyundai ale już jako autoryzowany dealer od roku 1996. Historia z marką Hyundai trwała do 2005r.

Rynek samochodów z Europy został otwarty poprzez  dołączenie Polski do krajów wspólnoty UE wtedy to postanowiliśmy zaproponować klientowi zdecydowanie szerszy wachlarz możliwości wyboru samochodów z segementu premium i nie tylko. 

   

Nasza firma była jednym z piewszych niezależnych dealerów w naszym kraju, a zarazem największym, do dnia dzisiejszego zaopatrzyliśmy naszych klientów w ponad 4000 samochodów i ta liczba rośnie z roku na rok.

  

Istotą Niezależnego Dealera jest oferowanie samochodów wszystkich marek, ale na korzystniejszych warunkach niż u autoryzowanego dealera danej marki, to nie tylko lepsza cena ale nieograniczone możliwości wyboru. U nas kupisz samochody marki BMW, Audi , Mercedes, Porsche, Bentley, Land Rover , Jaguar, Toyota , Lamborghini, Aston Martin i wiele innych, ogranicza nas tylko dostępność danego modelu na rynku.

   

Każdą transakcje traktujemy indywidualnie i tworzymy więź na długie lata, nasi klienci to już nie jedna historia. Zadowolnie klientów owocuje tym, iż chętnie wracają do nas po swój następny samochód , a jednocześnie grono nowych klietnów ciągle rośnie.

 

  

Poniżej zamieszczamy klilka zdjęć samochodów które zadomowiły się u naszych klientów za naszym pośrednictwem.

 

 

  

 

  

 

  

 

 

  

created by Duonet
ul. Krakowska 101 | 33-100 Tarnów | woj. małopolskie | godziny otwarcia: dni robocze 8.00 - 17.00 soboty 8.00 - 13.00